Daha önce dış gebelik geçirmiştim.Beta HCG değerim 100,71 çıktı.

Merhaba son adet tarihim 29 Ocak , 1 Mart'ta beta hcg 95, bugün yani 3 Mart'ta 100.71 artışlarda anormallik var sanırım daha önce dış gebelik geçmişim var ne olabilir acaba? Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Bu durumlarda ultrason muayenesi en doğru bilgiyi vermektedir.Ultrason muayenesini beklemelisiniz.