Daha önce hgb 4.5'a düşmüştü beş ünite kan verilmişti.

Merhaba. 1 aydır hemoroid kanamam olduğu için.4 gün önce ameliyat oldum. Hgb 7, mcv 25 Çıktı. Ve bir haftadır sürekli başağrısıve uyku halindeyim. Başımda da zonklamalar var. Daha önce hgb 4.5 a düşmüştü beş ünite kan verilmişti Acaba yine mi kan verirler Yoksa ilaçla hallolur mu sizce. Şimdiden tsk

Tahlil.com Cevabı : Hgb değeriniz oldukça düşük . Doktorunuza muayene olmalısınız, tedavi şeklini kendisi belirleyecektir.