Daha once kansizlik cikan degerlerlerimde ise bu sefer: Eritrosit Sayisi 4.06 mil/uL

Daha once kansizlik cikan degerlerlerimde ise bu sefer: Eritrosit Sayisi 4.06 mil/uL Hemoglobin 12.8 g/dL Hematokrit %36.5 Bu sonuclara gore kansizlik sorunum devam ediyor mu? Hamilelik icin uygun mu?

Tahlil.com Cevabı : Değerlerinizde aşırı bir düşüklük yok.Çok hafif bir kansızlıktan söz edebiliriz belki.Hamile kalmanız için bu değerler olumsuz bir faktör değil.Ancak kansızlık tedavinize bir süre daha devam etmeniz gerekebilir.