Daha önce sarılık geçirmiştim bugun hastaneye gittim şüphelendigiim için tahlil yaptırdım

 Daha önce sarılık geçirmiştim bugun hastaneye gittim şüphelendigiim için tahlil yaptırdım sonuçlar şöyle hbs ag 0.28 anti hbs 48.7 antikor pozitif anti hiv 0.04 negatif anti hcv 0.09 negatif açılımlarını ve durumu açıklarsanız çok sevinirim teşekkür ederim şimdiden kolay gelsin.

Tahlil.com Cevabı : Anti HBS pozitifkliğin daha önce geçirdiğiniz sarılığa karşı vücudun antikor oluşturduğunu gösteriyor.Sorun yok sonuçlarda.