Daha önce size kürek kemiğin altın da ağrıyla ilgili soru sormustum sizin yönlendirdiginiz üzere gögüs hastalıklarına muuyene oldum

 Daha önce size kürek kemiğin altın da ağrıyla ilgili soru sormustum sizin yönlendirdiginiz üzere gögüs hastalıklarına muuyene oldum bana kas gevşetici ve kansızlık oldugu için ilaç yazdı üşütmeye bağlı olabilir dedi ilaçları kulandım agrım geçmedi elerimde hafif uyuşma ve güç kaybı var .

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda bir de fizik tedavi ve nöroloji bölümlerine de başvurunuz.Boyun fıtığı, kas spazmı gibi sorunlarınız da olabilir.