Daha önceden hamile kalmış olabilir miyim.çünkü karnım normalden daha büyük.

eylül ayında klomen kullanmaya başladım iki kez adet oldum.en son adet tarihim kasım 21 şu an 28 haftalık hamileyim ancak daha önceden hamile kalmış olabilir miyim.çünkü karnı9m normalden daha büyük.

Tahlil.com Cevabı : karın büyüklüğü ölçü değildir, önemli olan ultrasonografik ölçümdür..