Dahiliye bolumundeki tahlil sonuçlarımı değerlendirir misiniz?

Merhaba ben dahiliye bolumundeki tahlil soniclarimi yazmak istedim. Idrar sonucum; Protein= eser Lokasit esteraz = +++ Eritrosit Hb =++ Lokasit = 70 Eritrosit=20 Epitel=100 Bobrek epiteli =4 __ Glokoz 92 Ure 24 Kolesterol 145 Ldl kolestrol 88 Trigliserid 74 -- Hemogram mpv=11,6 Hemogram ly 27,5

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu geçiriyor olma ihtimaliniz yüksek. İdrar kültürü yaptırmalısınız.