Dansite:1008 Ph:7 Glukoz:normal protein:15 mg/dL Bilirubin:negatif Ürobilojen:normal Keton:negatif Nitrit:negatif Eritrosit:20 Lökosit:35

 Dansite:1008Ph:7Glukoz:normalprotein:15 mg/dLBilirubin:negatifÜrobilojen:normalKeton:negatifNitrit:negatifEritrosit:20Lökosit:35..........aşırı ağrılarım oluyo ve bazen nerdeyse hiç idrara çıkamıyorum...kum dökme ihtimali yüksek mi?...................bir de çok sık enfeksiyona yakalanıyorum şuan 20 yaşındayım nerdeyse 10 yıldır enfeksiyonlarla uğraşıyorum.....ayrıca cinsel birleşme sonraları kesin enfeksiyona yakalanıyorum......ne yapmalıyım....şimdiden teşekkürler.....

Tahlil.com Cevabı : Bir üroloji uzmanına başvurun,idrra kültürü testi istenmesi yararlı olacak