Dediğiniz gibi enfeksiyon hastalıkları uzmanına gittim. Sonuçlarım nasıl?

Hocam önceki yorumunuz için teşekkür ederim.dediğiniz gibi enfeksiyon hatalıkları doktoruna gittim sonuç: Hepatitis B Virus DNA Kantitatif: 526 *Cobas Taqman/Cobas Ampliprep (Real Time PCR) ile çalışılmıştır. Doğrusal aralık: 20-170 000 000 IU/ml (1 IU/mL= 5.82 kopya /mL) taşıyıcımıyım?

Tahlil.com Cevabı : Evet ancak diğer karaciğer tetkiklerinizle hastalık seviyesinde olup olmadığınız araştırılmalıdır..