Değerlerim ne anlama geliyor?

Merhaba. 42 yasinda bir kadinim. Hipotiroid tedavisi goruyorum. Son kan testi sonuclarina gore: Serbest T3 (FT3) 1,92 pg/mL normal deger 2-4.40, Serbest T4 (FT3) 1,29 ng/dL normal deger 0.93-1.70 TSH 0,725 mIU/mL normal deger 0,27-4.20 T3 degerinin dusuk olmasi hipotiroid icin ne ifade etmektedir?

Tahlil.com Cevabı : Test sonuçlarınızda kayda değer bir sorun bulunmuyor, genel olarak normal görülüyor.