Değerlerim neden yükselebilir? Kolestrol : 215 LDL : 138.6 Trigliserid : 162 EOS : 11.6

Karaciğer yağlanması nedeniyle kan testi yaptırdım.. Yüksek değerleri yazıyorum. Kolestrol : 215 LDL : 138.6 Trigliserid : 162 EOS : 11.6 Eos % : 0.6 MCHC : 35.1 RDW : 15.4 Eos değerleri biraz kafamı karıtırdı.Çok yüksek çıktı sanki...4 ay önce orta şiddet gastrit çıkmıştı. Yorumlarınızı bekliyorm

Tahlil.com Cevabı : Eozinofil değeri tek başına çok anlamlı olmamakla beraber allerjik olaylar, paraziter hastalıklar ve enfeksiyonlarda artabilir..