Değerlerim normal mi?

16 yaşındayım kan tahlili dğerlerimde MO% yüzdem 11.2 çıktı normali 5 ile 10 arası sizce bu normal mi

Tahlil.com Cevabı : Kan sayımının otomatik olarak kan sayım cihazları ile yapıldığı göz önüne alındığında bazen bu tür ufak değer değişiklikleri olabilir.. diğer kan sayım değerlerinizi de yazarsanız daha sağlıklı bir yorum yapabiliriz.. Geçmiş olsun..