Değerlerimi bir de siz inceler misiniz ? pko varmı?

Doktorum,değerlerimin normal olduğunu , polikistik over olmadığını söyledi . sadece dheas değerim yüksekmiş bunun için dahiliye yönlendirdi . değerlerimi bir de siz inceler misiniz ? pko varmı? FT3:2.66,FT4:076,TSH:1.29,FSH:7.34,LH:5.40,ÖSTRADİOL:37,TOTAL TESTOSTERON:0.69,DHEAS:604.1,PROLAKTİN:22.93

Tahlil.com Cevabı : PKO olup olmadığını sadece tahlil sonuçlarınıza bakarak söylemek mümkün değil. Doktorunuza güvenmiyorsanız başka bir kadın doğum uzmanına muayene olmanızı öneririz.