Değerlerimin sizce anlamı nedir?

2 yil once bi iliski yasamistim bazi nedenlerden dolayi suphelendim 5 gunce once test yaptim anti hiv 0.31 HBsAg 0.14 cikti negatif ikiside. teste tam anlamiyla guvenmek icin ilk testen 5 gun sonra baska hastanede bi test daha yaptim bu testin sonucu ise anti hiv 0.42 HBsAg ise 0.22 negatif ikiside. Sormak istedigim soru su bu degerlerin artmasi normal mi

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız negatif çıkmış. Değerlerin sizin için bir anlamı yok