DEHİDROEPİANDROSTERON SÜLFAT Değerim 330.8 ug/dl NORMALİ (700-3500 ng/ml),

DEHİDROEPİANDROSTERON SÜLFAT Değerim 330.8 ug/dl NORMALİ (700-3500 ng/ml), ESTRADİOL Değerim 27 pg/mL NORMALİ (30 -119 pg/ml). 28 Yaşındayım, bekarım ,adetimin 4. gününde yaptırdım. 1 aydırda yasmin kullanıyorum. BU NORMAL DEĞERLERİ SİZİN SİTENİZDEN ALDIM.Çünkü yazmamışlar.Yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : İdeal olan yaptırdığınız laboratuvarın test raporundaki referans değerlere göre sonucunuzu yorumlamaktır.