Demir değerim yüksek çıktı, kullandığım bir ilaç yok. Ciddi bir durum mu?

Demir tt 187 tug/dL t H(37 - 170) trnDemir Bağlama t319 tug/dL t N(120 - 370)rnFerritin t 13.24 tmg/dL t N(4,63 - 204)rn35 yaşındayım Demir değerim yüksek çıktı, kullandığım bir ilaç yok. Ciddi bir durum mu?

Tahlil.com Cevabı : Korkulacak bir durum yok bu sonuçlarda.Ancak 15 gün sonra sonuçların tekrar edilmesi uygun olacaktır.