Demir eksikliği kollarda güçsüzlük yapar mı?

Demir eksikliği kollarda güçsüzlük yaparmi ?.kolllarim da güç yok sanki özellikle kolun iç kısmında gün icinde enerjim yok doktorum bununla alakası yok dedi.

Tahlil.com Cevabı :

Demir eksikliği ve buna bağlı anemi yani kansızlık genel olarak halsizlik yapabilir.Ancak kollarınızdaki güçsüzlüğün farklı nedenleri de olabilir.Bir fizik tedavi doktoruna muayene olabilirsiniz.Geçmiş olsun.