Demir serumum 47

Demir serumum 47.hgb 11.2 ilacsiz sonuclarim.nasil degerlendiriyorsunuz.daha once kansizliktan ve demir eksikliginden sok a girmistim

Tahlil.com Cevabı : Hgb seviyeniz alt sınırda demir değeriniz normal sınırlardadır.. Kan seviyesini belli aralıklarla takip edip düşme olursa doktora başvurmanızı öneririz..