deniz kenarında yaşıyordum ve kan değerim 16.9 lardaydı ve şuan muş ta yaşıyorum. dün kan verdim kan değeri 18.2 çıktı.

hocam ben deniz kenarında yaşıyordum ve kan değerim 16.9 lardaydı ve şuan muş ta yaşıyorum. dün kan verdim kan değeri 18.2 çıktı. sigara ve alkol kullanmıyorum.73 kilo civarındayım.düzenli besleniyorum ve bünyem çok kuvvetli.kalp ritmim de dakikade 55 civarı.sürekli kan ver dediler daha da yükselirsse baş ağrısı kulakta çınlama gibi şeyler yapar dediler. sizce sorun olurmu ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı :

Hematoloji bölümünde muayene olmanızı öneririm.