Diğer adetim 2 hafta gecikti test yaptım negatif çıktı tekrar yapmalı mıyım?

sürtünmeyle ilşki yaşadım üzermzde bişey yoktu onun pen*si vajınamın uzerndydı ama kızlık zarının oldugu bölgeye hçbi şekilde değmedik sadece vajınamın ust kısmına sürttü bı boşalma olmadı bakireyim o gunun gecesi adet gördm diğer adetim 2 hafta gecikti test yaptm negatif çıktı tekrar yapmalımıyım?

Tahlil.com Cevabı : Adet görmüşsünüz ve test sonuçlarınız negatif çıkmış. Bu dönemden sonra korunmasız bir ilişkide bulunmadıysanız test yaptırmanıza gerek yok.