Dikkatsizliğimizden kaynaklanan hatayla daha önce kullanılıp kullanılmadığını bilmediğimiz hazır iğne kullanıldı

Dikkatsizliğimizden kaynaklanan hatayla daha önce kullanılıp kullanılmadığını bilmediğimiz hazır iğne kullanıldı  kan verirkn ocak ayında bnde daha fazla dayanamayıp mart ayında elisa testi yaptırdm ama daha önce yaptırdgm hıv sonucu 0.05 ken mart ayında bu sonç 0.43 çıktı sizce ne olblr

Tahlil.com Cevabı : Hiç bir şey olamaz.Sonuçlarınız negatif, sorun yok.