Ana içeriğe geç
Tahlil Yorumları CevaplandıSoru #44158

Dışkım koyu yeşil bazen siyah ve kötü kokulu ve çok sıvı, aşırı karın ağrılarım oluyor çok fazla gaz çıkarıyorum ve bu durum dışkılarken daha da artıyor.

Yayın: Güncelleme: 0 yorum

Anonim Soru

merhaba ben yaklaşık 20 gündür kansızlık tedavisi görüyorum. Demir ilacı (Gynoferon) kullanıyorum yalnız ilacı kullanmaya başladığımdan beri bağırsaklarımda bir problem olduğunu düşünüyorum. Dışkım koyu yeşil bazen siyah ve kötü kokulu ve çok sıvı, aşırı karın ağrılarım oluyor çok fazla gaz çıkarıyorum ve bu durum dışkılarken daha da artıyor. Ayrıca günde ortalama 4 kez tuvalete çıkıyorum.

Tahlil.com Cevabı

Bu tür ilaçları kullananlarda benzer belirtiler olabilir.tedavi sonrası bu tür belirtiler geçecektir.

Sizin de benzer bir sorunuz mu var?

Sorunuzu 3 adımda yazıp gönderin; değerlendirmeyi güvenli hesabınızdan okuyun.

Hemen Soru Sor · 449 TL

Bu soruya benzer sorular

Tüm sorular