Doğal yollarla bebek sahibi olamadık

Merhaba; 1 yıllık evliyim ve çabalarımıza rağmen doğal yollarla bebek sahibi olamadık. En son adet tarihim 21 aralık 2013. Doktorum bu ay bir kutu serophene kullanmamı istedi ve ardından ovitrelle 250 iğne vurundum. 8 ocakta beta hcg değerim 20.40 idi. Adetime 7 gün var sizce hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Hamile olma ihtimalniz yüksek adet gecikmesi olursa kanda beta HCG yaptırın artma olursa doktora başvurmanızı öneririz..