Doğal yollarla nasıl düşük yapabilirim?Bebek istemiyorum.Düşük hapı diye birşey var mı? Gerçek mi?

 Doğal yollarla nasıl düşük yapabilirim?Bebek istemiyorum.Düşük hapı diye birşey var mı?Gerçek mi? Sizin öneriniz nedir?Bebeğimi nasıl düşüreceğim?Kürtaj istemiyorum lütfen yardımcı olun lütfen.

Tahlil.com Cevabı : Doğal yollarla düşük yapma ancak vücudunuzdaki normal olmayan bir hormonal durum veya hastalık ile olur.Düşük hapı veya kulaktan duyduğunuz saçma sapan bilgiler sağlığınıza ciddi zararlar verebilir.Bu durumda en doğrusu bir kadın doğum doktoruna en kısa sürede başvurmanız.