Dogru yere yazıyorumdur umarım.ben henüz doktora gitmedim ama cok endişeliyim kanlı akıntım geliyor?

 Dogru yere yazıyorumdur umarım.ben henüz doktora gitmedim ama cok endişeliyim kanlı akıntım geliyor. daha önce gittim bu sebepten ama smear testinde falan sorun olmadıgını söyledi doktor bu ay tekrarladı adetimden 10 gün sonra falan hala devam ediyo neden acaba spora basladım bu ay alakası olabilirmi tesekkür ederim şimdiden

Tahlil.com Cevabı : Sorunuzu doğru yere yazmışsınız.Kanlı akıntınızın gelmesi normal değil.Bir kadın doğum uzmanına muayene olmalısınız.İlave testler de isteyebilir