Doğuda çalıştığım için buradaki doktorlar tecrübesiz ve birşey diyemediler yardım ederseniz sevinirim

 babam böbrek rahatsızlıgı var taş protokolü bt incelemesi yaptırdı. ı doğuda çalıştığım için buradaki doktorlar tecrübesiz ve birşey diyemediler yardım ederseniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimaliniz yüksek ancak beta HCG'nin 4-5 gün sonra tekrar edilmesi ve 2-3 hafta sonra ultrason ile inceleme yapılması gereklidir..