Doğum kontl hapı aldıktan 3 gün sonra aynı gün içinde 3 kere zevk suyuyla ilişkiye girdim?

Doğum kontl hapı aldıktan 3 gün sonra aynı gün içinde 3 kere zevk suyuyla ilişkiye girdim ertesi günü adet oldum bakireyim adetim yeni bitti hamilelik söz konusu mu 3 eczane de birşey olmaz adet olduysanız dedi hamilelik riski var mı?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını gösteriyor. Adet sonrası korunmasız bir ilişki olur ise tekrar, bundan sonraki süreçte yine bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.