Doktor 22 haftalık bebeğin 850 gr. ağırlıkta olduğunu söylemiş normal mi..

iyi günler hocam arkadaşım 22 haftalık hamile doktor 22 haftalık bebeğin 850 gr. ağırlıkta olduğunu söylemiş benim araştırmalarıma göre hiç 22 hafatlık bebeğin 850 gr ağırlığı olduğuna raslamadım umarım normal bi durumdur bizi bilgilendirirsnz çok sevinirz şimdiden tşkrlr hocam.

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz sıkıntılı bir durum var ise uyarırdı, öncelikle yeniden doktoru ile konuşmasını öneririz..