Doktor 500 mg flagyl verdi 10 gün kullandım 2.testte 3-4 eritrosit 4-5 lökosit çıktı yorumlar mısınız? Bu sonuçlar ülseratif kolit belirtisi mi?

Merhaba ilk yaptırdığım gaita testinde 5-6 lökosit çıktı. Gizli kan negatif. Doktor 500 mg flagyl verdi 10 gün kullandım 2.testte 3-4 eritrosit 4-5 lökosit çıktı yorumlar mısınız? Bu sonuçlar ülseratif kolit belirtisi mi?

Tahlil.com Cevabı : Kesinlikle bu sonuçlarla ülseratif kolit tanısı koyulmaz.Sadece bu sonuçlara bakarak Flagyl verilmesini de doğru bulmuyoruz.