Doktor bey bu cevabı yazdım ama silinmiş sitede bulamadım yeniden yazıyorum

Doktor bey bu cevabı yazdım ama silinmiş sitede bulamadım yeniden yazıyorum 8 martta yapılan tahlilde hgb 15.9, hct 47.1, lym% 37.6, bas% 3.2, ferritin 7.2 çıktı.19 martta yapılan tahlilde pdw 16.7, hgb 16.1, hct 47.8, mcv 96.1 ferritin 8.1 çıktı.2 kutu orofenon kullandım.1 haziranda yapılan tahlilde hgb 16.1, hct 46.5, mcv 96.2, mch 33.4, pdw 18.5 çıktı.sigara içki kullanmıyorum ankarada yaşıyorum.bilgilendirrsnz seviniirm

Tahlil.com Cevabı : Kan fazlalığınız olduğu gözüküyor.Belirli aralıklarla kan vermeniz yararlı olacaktır.Ancak ileri inceleme ve kan fazlalığınızın nedeni için bir hematoloji uzmanına başvurabilirsiniz.