Doktor bey ilişkiden bel soğukluğuna kaptım ve iyileştim.ilişkiden sonra 23. gün hıv dıo ultra antı hıv 1\2 ve p24 ?

Doktor bey ilişkiden bel soğukluğuna kaptım ve iyileştim.ilişkiden sonra 23. gün hıv dıo ultra antı hıv 1\2 ve p24 antijen negatif.44. gün ve 80.gün antı hıv 1\2 negatif.son olarak 159 gün mavi lab.. yaptırdığım hıv dıo ultra antı hıv 1\2 ve p24 antijen testi negatif.bir daha test yaptırmam gerekir mi

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda size daha önce cevap yazılmıştır..