Doktor Bey Merhaba ; Benim testlerimde dikkatımı çeken ve yüksek çıkan 2 testtim olmuş ?

Doktor Bey Merhaba ; Benim testlerimde dikkatımı çeken ve yüksek çıkan 2 testtim olmuş yorumlarsanız ve beni yönlendirirseniz sevinirm EOS%(Eozinofil yüzdesi) [H] 7,5 % 0,0 - 5,0 Total IgE [H] 240 IU/mL 0 - 100

Tahlil.com Cevabı : Eozinofil ve total IgE yüksekliği alerjik durumunuz olduğunu gösterir.