Doktor cinsel ilişki yaşayıp yaşamadığımı sordu hayır dedim ama yaşıyorum.

22 yaşındayım.2 3 gündür olan sistit şikayetim vardı fakat bu sabah karın sağ kadrnımda şiddetli bi ağrıyla uyndım, hemen doktora gittim idrar ve kan tahlili yapldı dktr cinsel ilişki yaşayıp yaşamadığımı sordu hayır dedim ama yaşıyorum. Hemoglabin:+++ Lökosit:+++ Protein:+ Crp:5 gebe olma ihtmlm?

Tahlil.com Cevabı : Yapılan test idrar tahlidir ve idrarda enfeksiyon görülüyor, ancak ağer gebe iseniz ona göre tedavi verilmesi gereklidir, adet gecikmeniz var ise gebelik testi yaptırmanızı öneririz..

m****** :

Pko hastasıyım En son mart 26 sında norvelo ile adet olmuştum.Nisan 8nde erkek arkadaşım eline sperm bulaştıgı haldeyıkamayı unutmuş.Dışarıda yaklaşık 1saat vakit geçtikten sonra o haliyle elini vajinama soktu.bende nisa 21de hamilelik kan testi yaptırdım.Sonuç 0.2/05 ml .bu süre kesin sonuç verirmi

Cevap:

Daha önce size bu konuda cevap verilmiştir, anlattığınız şekilde hamilelik söz konusu değildir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.