Doktor diış gebelikte olabilir dedi..

Biktinz benden ama artik son sorum olacak bufun tekrar betahcg yaptirdim sonuc 101 ckti bu testte gebelik var fakat doktor dia gebelikte olabilir dedi. Yani on fgunluk bi gebelik icin sizce bu sonuc nasil ilerleyen gunlerde kac olmali???

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG sonucundan ziyade doktorun muayene ve ulrasonografi bulguları daha değerlidir.. Doktorunuzun önerilerine uymanız doğru olacaktır..