Doktor hamilesin dedi, omuzumdan boynuma dogru. 30 snlik bir agri saplaniyor..bunun sebebi bu olabilir mi.

Mrh hocam...ben 4 aydir spiral kullaniyorum.fakat hcg testim..1952 cikti..1 hafta sonra 4005. Cikti...dis gebelik olabilme ihtimalim varmi...ve omuzumdan boynuma dogru. 30 snlik bir agri saplaniyor..bunun sebebi bu olabilir mi.

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuzun ultrasonografi bulguları önemlidir, dış gebelik olup olmadığı ancak ultrasonografi bulguları ile söylenebilir..Boynunuzdaki ağrının sebebi olamaz..