Doktor kimyasal gebelik büyük ihtimalle de düşük olacak dedi.İlaç verdi.Değerim çok mu düşük.

Merhaba. 7 ekimde regl oldum .20 ekimde başlayıp bir hafta süren lekelenmeler oldu.Bu ay adet olmayı beklerken 10 kasımda lekeler geldi, hafif kasık ağrım vardı. Dün doktora gittm beta hcg yapıldı 70 çıktı.Doktor kimyasal gebelik büyük ihtimallede düşük olacak dedi.İlaç verdi.Değerim çok mu düşük.

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz gereken bilgiyi vermiş.Şu aşamada bir sonraki kontrolde çıkacak Beta HCG test sonucunu bekleyin.Beta HCG değerinde yükselme gebelik yönünden olumlu düşme ise olumsuz olarak değerlendirilecektir.