Doktor Mart ayında gebelikten şüphelendi kan sonucu negatif çıktı

Doktor Mart aynda gebeliken şüphelendi kan sonucu negatıf cktı ve ılthap oldgnu söyledi sonra 2 nisanda adet oldm.snrakı adetm 8 maysta oldu. 6 maysta adet geckmesi sbebıyle dktra gttgmde rahımn temz oldgnu soledı.12martta erkk arkdsmla bsyler yasadk hcbr yerıme sperm degmedi hamlelk ihtımali var mı

Tahlil.com Cevabı : Spermle temas olmadıysa hamilelik ihtimali de olmaz.