Doktor önce gebelıkten süphelendı.daha sonra kan testınde beta hcg negatıf cıktı.daha sonra monodoks dıye bır ilaç verdı

 Doktor önce gebelıkten süphelendı.daha sonra kan testınde beta hcg negatıf cıktı.daha sonra monodoks dıye bır ilaç verdı rahım agzında iltihap oldugunu soyledı. tamamen yok olması uzun sürer mi ? korunmak ıcın ne yapmalıyım ?

Tahlil.com Cevabı : Muayene bulgularınıza göre bu konuda en doğru cevabı doktorunuz vermelidir.