Doktor pankreatit olursun dedi.

Alt 82,94 Amilaz 111,1 Ggt 141,9 Kolestrol 260 Ldp kolestrol180,25 Trigliserid 229,5 Rica etsem yorumlar misiniz biraz daha gelmeseydin. Pankreatit olursun kut gidersin dedi doktor teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Kan yağlarınız artmış, muhtemelen karaciğerinde de yağlanma olabilir.Kilo problemine bağlı da olabilir.Detaylı bilgi almak için bir dahiliye doktoruna başvurunuz.