Doktor talasemi olabileceğimi söyledi, sizin içinde tahlil sonucları talaesemiyi mi gösteriyor..

mcv 67.7 mch 21.9 olarak tahlıl sonucum cıktı doktor talasemi olabileceğimi söyledi ve hemogram için yeniden kan alındı. hemogram ın sonucları onumuzdekı gunlerde bellı olucak. sizin içinde tahlil sonuclarım talasemi göstergesimidir. ayrıca lymph 4.8 neut 87.5 wbc 11.92 cıktı

Tahlil.com Cevabı : Kesin birşey söylenemez öncelikle kansızlık nedenleri araştırılmalı, eğer bu testlerde sorun yoksa talasemi taşıyıcılığı araştırılmalıdır..