Doktor ultrasonla keseyi gördü yalnız bu sabah kanamam geldi tekrar Beta HCG testi yaptırdık

 Son adetim 16 şubat 2013 19.03.2013doktora gittim hamileliğimi ultrasonda göremedi ve beta hcg testi yaptırdık değerlerim3620.98 çıktı sonra altta ultrasonla keseyi gördü yalnız bu sabah kanamam geldi tekrar test yaptırdık 20.03.13 tedegerlerim 5462 ye çıkmış düşükmü yapıyorum

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değerinizin yükselmesi olumlu, kanamanın niteliğine göre doktorunuz detaylı bilgi vermelidir.