DOKTORA GİTTİM KAN TAHLİLİ VERDİ AMA BAKMADI HİÇ BİR YORUM YAPILMADI

DOKTORA GİTTİM KAN TAHLİLİ VERDİ AMA BAKMADI HİÇ BİR YORUM YAPILMADI ACABA BU DEĞERLER İLE İLAÇ KULLANMAM GEREKİR Mİ ? NORMAL DEĞERLERE UYMAYAN SONUÇLARI YAZIYORUM SİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...WBC 14,0MCV 71,7HCT 31,9MCH 24.4HGB 10,8LYM% 8,2GRA% 88,5LYM# 1,1GRAN# 12,4

Tahlil.com Cevabı : Anemi bulgularınız var.İlaç kullanmalısınız.