Doktora mide bulantısı halsizlik ve baş ağrısı şikayetlerimle gittim domuz gribinden şüphelendim

Merhaba bugün doktora mide bulantısı halsizlik ve baş ağrısı şikayetlerimle gittim domuz gribinden şüphelendim Hemogram sonuçlarımda ; WBC. 3,8 düşük LYM. 0,8 Düşük LYM% 22,4 düşük MON% 11,5 yüksek MCH 32,1 yüksek RDW 15,1 yüksek PLT 134 düşük Diğer sonuçlar verilen aralıkta çıktı

Tahlil.com Cevabı : H1N1 tanısı için bu testler yeterli değil, özel testlere gerek var.Ancak wbc değerinizdeki düşüklük gribal bir durum konusunda kısmen de olsa fikir verir.