Doktoru acilen daha kapsamli bir hastahneye gitmesini onermis.sonuclar hakkinda bilgilendirirseniz seviniriz.

Arkadasimin annesinin tahlil sonuclari B12 193 plt 45 pct 0.038 pdv 20.8 lymp%53.2 wbc 5.3 mono 0.23 rf%8.6 doktoru acilen daha kapsamli bir hastahneye gitmesini onermis.sonuclar hakkinda bilgilendirirseniz seviniriz.

Tahlil.com Cevabı : Bu haliyle panik olacak bir durum yok sonuçlarda.