Doktorum benden ad.3.günü test istedi.Fsh 7.44,Lh 4.01,e2 0.53 çıktı?

  Doktorum benden ad.3.günü test istedi.Fsh 7.44,Lh 4.01,e2 0.53 çıktı.Doktoruma söyledim.Referansta da e2 N(0-37) yazıyor.Doktorumda bana adetim geçtikten 3-4 gün sonra tekrar yaptırdı.e2 sonucu 0.00 çıktı.doktorda bakarız dedi kaldı öyle.Ne olur yardımedin.Ben geçensene düşük yaptım.Korundum 3ay kadar tekrar hamile kalmak istiyorum hemde çok istiyorum.Lütfen yardım edin ne yapmam gerek.Kendimde çalışıyorum eşimde eşimin görevi icabı doğudayız şartlar sınırlı bana yardım edin

Tahlil.com Cevabı : Bana göre E2 düzeyinizde bir hata var. FSH ve LH düzeyi böyle normalken E2'nin sıfır olması imkansızla eş birşey. bence korunmasız ilişkiye girerseniz hamile kalma ihtimaliniz yüksek, ama yine de E2'yi güvenilir bir laboratuarda örneğin Erzurum veya Diyarbakır üniversite hastanelerinde tekrar ettirin, tercihen adetin 2-3. günü...