Doktorum bu testleri benden neden istemiş olabilir ?

merhaba; adet düzensizliğim ile ilgili doktora gittim benden proklatin ft3 ft4 E2 LH TSH testleri istedi ve benden Suprapubik pelvis usg ultrasonu istedi alttan muayene de yapıldı ama doktorum bana bie şey demedi bu testleri benden neden istemiş olabilir ?

Tahlil.com Cevabı : Adet düzensizliğinizi araştırmak için...