Doktorum hepatit b aşısı yaptırın dedi sizce yaptırmalımıyım?

 Kan tahlillerimde HBSAG: 0,5040 NEGATİF, anti HBS: 0 NEGATİF, anti HIV: 0,340 NEGATİF, ANTİ HCV: 0,185 NEGATİF, ANTİ HBC IGM: 0,04 NEGATİF, ANTİ HBC IGG: 0,32 NEGATİF çıktı ve doktorum hepatit b aşısı yaptırın dedi sizce yaptırmalımıyım

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal olarak yorumluyoruz.Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.Doktorunuz Hepatit B ye karşı koruyuculuk olsun diye aşı yapılmasını önermiş.Doktorunuzun önerisine uyabilirsiniz.