Doktorum Hepatit B hastası olduğumu ..

merhaba.Ben 22 yaşında bir bayanım.Bugün nişanlımla evlilik için sağlık raporu almaya gittik.Kan değerlerimde HBsAG pozitif sonucu : 3222.2 çıktı. Doktorum Hepatit B hastası olduğumu söyledi.Sanırım oldukça yüksek bir değer..Bilgilendirirseniz sevinirim..

Tahlil.com Cevabı : ELİSA ile yapılan testler tarama testleridir, tanı koydurucu değildir, enfeksiyon hastalıkları uzmanına gitmenizi öneririz, ek testler yapılması gereklidir..