Doktorumun asistanı hamilelik çıkmamış dedi bilgilendirirseniz sevinirim

Son adetimi 28 şubatta gördüm ve 26 martta doktoruma gittim ultrasonda endometrium 19 milim kalınlığında hamile olabilirsiniz ama hamilesiniz diyemem beta hcgde belli olur dedi beta hcg 1,20 çıktı doktorumun asistanı hamilelik çıkmamış dedi bilgilendirirseniz sevinirim ayrıca polikistik overimde var

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz negatif çıkmıştır..