Dövme yaptırdım dövme makinesinin iğnesi değişti fakat boya tek kullanımlık değildi

 Dövme yaptırdım dövme makinesinin iğnesi değişti fakat boya tek kullanımlık değildi. 28 gün  sonra devlet hastanesinde tüm testleri yaptırdım sonuçlar negatifti bu süre yeterlimidir test için, bi daha test yaptırmalı mıyım teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Burada önemli olan dövme yaptırmadan önce bu işi en sağlıklı yapacak yeri seçmeniz. Kan yoluyla bulaşan enfeksiyonlara karşı test yaptırmak bir çözüm değil elbette. 28 gün tek başına yeterli bir süre değil, içiniz rahat olsun diye bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına danışmanızda ve onun kontrolünde test yaptırmanızda fayda var.